AHA50AFB-158R
MFR.Part #
AHA50AFB-158R
JLCPCB Part #
C5942334
Description
158Ω 50W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS