TE80B820RJ
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
TE80B820RJ
JLCPCB Part #
C1569462
Package
Plugin
Description
80W 820Ω ±440ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS