3503G2B11KFTD
MFR.Part #
3503G2B11KFTD
JLCPCB Part #
C7180247
Description
-55℃~+155℃ 11kΩ 2W Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS