RP73D2A365RBTDF
MFR.Part #
RP73D2A365RBTDF
JLCPCB Part #
C4279233
Description
-55℃~+155℃ 125mW 365Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS