RER45F30R1RCSL
MFR.Part #
RER45F30R1RCSL
JLCPCB Part #
C6643569
Description
10W 30.1Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance