3430A2F1R2TD
MFR.Part #
3430A2F1R2TD
JLCPCB Part #
C5892297
Description
-55℃~+155℃ 1.2Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0508 Chip Resistor - Surface Mount ROHS