H424R9DYA
MFR.Part #
H424R9DYA
JLCPCB Part #
C1409705
Description
-55℃~+155℃ 24.9Ω 500mW Metal Film Resistors ±0.5% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS