TE50B220RJ
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
TE50B220RJ
JLCPCB Part #
C7067373
Package
Plugin
Description
220Ω 50W Wirewound Resistor ±440ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS