HSA256R8J
MFR.Part #
HSA256R8J
JLCPCB Part #
C1525425
Description
25W 6.8Ω Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS