RER70F6490RCSL
MFR.Part #
RER70F6490RCSL
JLCPCB Part #
C1574289
Description
20W 649Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance