TE2000B1K5J
MFR.Part #
TE2000B1K5J
JLCPCB Part #
C1574387
Description
1.5kΩ 2kW ±440ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS