TE2500B1K5J
MFR.Part #
TE2500B1K5J
JLCPCB Part #
C1567441
Description
1.5kΩ 2.5kW ±440ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS