RU73X1E4K99LTDF
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
RU73X1E4K99LTDF
JLCPCB Part #
C4284260
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 4.99kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS