TE1000B1K5J
MFR.Part #
TE1000B1K5J
JLCPCB Part #
C1572837
Description
1.5kΩ 1kW ±440ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS