TE1000B680RJ
MFR.Part #
TE1000B680RJ
JLCPCB Part #
C6284428
Description
1kW 680Ω Wirewound Resistor ±440ppm/℃ ±5% Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS