RR03J130KTB
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
RR03J130KTB
JLCPCB Part #
C3573090
Package
Plugin
Description
-55℃~+235℃ 130kΩ 3W Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS