RER55F1R24PC02
MFR.Part #
RER55F1R24PC02
JLCPCB Part #
C1574699
Description
1.24Ω 30W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance