AH07547R00JE66
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
AH07547R00JE66
JLCPCB Part #
C1569502
Package
Plugin
Description
47Ω 75W ±100ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS