RQ73C1J1K74BTD
MFR.Part #
RQ73C1J1K74BTD
JLCPCB Part #
C2083356
Description
-55℃~+155℃ 1.74kΩ 150mW 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS