CRGH2010F102K
MFR.Part #
CRGH2010F102K
JLCPCB Part #
C6157621
Description
-55℃~+155℃ 102kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS