T9GS1L24-24
MFR.Part #
T9GS1L24-24
JLCPCB Part #
C1563074
Package
Plugin,25x32mm
Description
-40℃~+105℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 15.6A@480VAC、18A@250VAC、22A@250VAC、30A@277VAC 15ms 22ms 24V 30A 480V@AC 640Ω 900mW AgSnO2 插件,25x32mm Power Relays ROHS