T92P11F22-24-01
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
T92P11F22-24-01
Description
-55℃~+85℃ 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 24V 25ms 25ms 40A 600V@AC AgCdO - Power Relays ROHS