CPF1206B1K3E1
MFR.Part #
CPF1206B1K3E1
JLCPCB Part #
C4283640
Description
-55℃~+155℃ 1.3kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS