SQZW1012RJ
MFR.Part #
SQZW1012RJ
JLCPCB Part #
C1368204
Package
Plugin
Description
-55℃~+250℃ 10W 12Ω Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS