SQZW2015RJ
MFR.Part #
SQZW2015RJ
JLCPCB Part #
C1409406
Description
-55℃~+250℃ 15Ω 20W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS