SMF339KJT
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
SMF339KJT
JLCPCB Part #
C4128800
Package
SMD
Description
-55℃~+200℃ 39kΩ 3W Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% SMD Chip Resistor - Surface Mount ROHS