SMF33K9JT
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
SMF33K9JT
JLCPCB Part #
C2088235
Package
SMD,5.5x10.5mm
Description
-55℃~+200℃ 3.9kΩ 3W 500V Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% SMD,5.5x10.5mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS