CRGV1206F604K
MFR.Part #
CRGV1206F604K
JLCPCB Part #
C3936865
Description
-55℃~+125℃ 250mW 604kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS