SMF239KJT
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
SMF239KJT
JLCPCB Part #
C3981851
Package
SMD
Description
2W 39kΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% SMD Chip Resistor - Surface Mount ROHS