SMV1W1M5JT
MFR.Part #
SMV1W1M5JT
JLCPCB Part #
C5900948
Description
-65℃~+200℃ 1.5MΩ 1W Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% SMD Chip Resistor - Surface Mount ROHS