RQ73C2A93R1BTD
MFR.Part #
RQ73C2A93R1BTD
JLCPCB Part #
C4321548
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 200mW 93.1Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS