SMA0204FTEV4301
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
SMA0204FTEV4301
JLCPCB Part #
C2121901
Package
0204
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 4.3kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0204 Chip Resistor - Surface Mount ROHS