RR03J2K2TB
MFR.Part #
RR03J2K2TB
JLCPCB Part #
C1365901
Description
-55℃~+235℃ 2.2kΩ 3W Metal Film Resistors ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS