CRGS0603J12K
MFR.Part #
CRGS0603J12K
JLCPCB Part #
C4119520
Description
-55℃~+155℃ 12kΩ 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS