Y144210K7540T0L
MFR.Part #
Y144210K7540T0L
JLCPCB Part #
C1486029
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 10.754kΩ 500mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors