CRGCQ0603J3K3
MFR.Part #
CRGCQ0603J3K3
JLCPCB Part #
C2073858
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.3kΩ 75V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS