CPF0402B23K2E
MFR.Part #
CPF0402B23K2E
JLCPCB Part #
C3959046
Description
-55℃~+155℃ 23.2kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS