RU73X2A69R8LTDF
MFR.Part #
RU73X2A69R8LTDF
JLCPCB Part #
C4103527
Description
-55℃~+155℃ 100mW 69.8Ω Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS