ERJ-S06D1101V
MFR.Part #
ERJ-S06D1101V
JLCPCB Part #
C3944291
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 125mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS