RU73X2A34R8LTDF
MFR.Part #
RU73X2A34R8LTDF
JLCPCB Part #
C4208702
Description
-55℃~+155℃ 100mW 34.8Ω Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS