CRGH0805J1R0
MFR.Part #
CRGH0805J1R0
JLCPCB Part #
C2099477
Description
-55℃~+155℃ 150V 1Ω 333mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS