RU73X2A2K67LTDF
MFR.Part #
RU73X2A2K67LTDF
JLCPCB Part #
C4191517
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.67kΩ Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS