ER743R9JT
MFR.Part #
ER743R9JT
JLCPCB Part #
C1403600
Description
-55℃~+200℃ 0ppm/℃~+60ppm/℃ 3.9Ω 3W Wirewound Resistor ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS