RU73X1J3K65LTDF
MFR.Part #
RU73X1J3K65LTDF
JLCPCB Part #
C4260875
Description
-55℃~+155℃ 3.65kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS