RN73H1JTTD1112F25
MFR.Part #
RN73H1JTTD1112F25
JLCPCB Part #
C4293590
Description
-55℃~+155℃ 100mW 11.1kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS