RU73X1J1K65LTDF
MFR.Part #
RU73X1J1K65LTDF
JLCPCB Part #
C3976467
Description
-55℃~+155℃ 1.65kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS