RSS3W6K8JTB
MFR.Part #
RSS3W6K8JTB
JLCPCB Part #
C3467085
Description
-55℃~+155℃ 3W 6.8kΩ Metal Oxide Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS