RN73C2A30R1BTD
MFR.Part #
RN73C2A30R1BTD
JLCPCB Part #
C4350140
Description
-55℃~+155℃ 100mW 30.1Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS