CP0005110R0KE663
MFR.Part #
CP0005110R0KE663
JLCPCB Part #
C1401520
Description
110Ω 5W Metal Oxide Film Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS