RSS3W39RJTR
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
RSS3W39RJTR
JLCPCB Part #
C3519257
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 39Ω 3W Metal Oxide Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS